این یک قانون جهانی است.

این قانون، جهانی است

سپاسگزاری و قدردانی قانونی جهانی است که به تمام زندگی شما احاطه دارد. طبق قانون جذب، که تمام انرژی موجود در جهان، از تشکیل یک اتم تا حرکت سیارات را اداره می کند، «همانندها همدیگر را جذب می کنند»

شما حتما چنین چیزهایی را شنیده اید:« هرچه بکاری، همان را برداشت خواهی کرد» یا «از هر دست بدهی، از همان دست خواهی گرفت» یا «به هر چه فکر کنی، بر سرت خواهد آمد» در واقع تمام اینها یک قانون را توصیف می کنند، آنها اصل اساسی جهانی را که دانشمند بزرگ، اسحاق نیوتن، کشف کرد، شرح می دهند.

کشفیات علمی نیوتن شامل قوانین اصلی حرکت در جهان است. یکی از این قوانین می گوید:

هر کنشی همواره یک واکنش برابر و عکس دارد.

وقتی نظریه قدردانی را در قانون نیوتن اعمال می کنید، اینگونه می گوید:هر کنشی از اظهار تشکر و قدردانی، همواره منجر به واکنش دریافت نعمت و فراوانی است و هر آنچه شما دریافت می کنید در واقع برابر با میزان تشکر و قدردانی است که به جا آورده اید.

شکرگزاری توصیه تمام ادیان و ریشه اصلی تمام سنتها و رسوم دنیا بوده است. تمام دانشمندان ، فلاسفه، مخترعین، کاشفان و پیامبران تشکر و قدردانی را به جا آورده اند و نتیجه ی این کار خود را دریافت کرده اند.

قدردانی برای بسیاری از مردم زمانه ی ما شناخته شده نیست، برای اینکه معجزه قدردانی را در زندگی خود ببینید، قدردانی کنید.

مهم نیست چه کسی هستید، کجا هستید، یا در حال حاضر در چه شرایطی هستید، معجزه ی شکرگزاری و قدردانی کل زندگی شما را تغییر خواهد داد!

تشکر و قدردانی می تواند به شکل معجزه آسایی ارتباطات شما را در هر سطح و شرایطی که باشد، به روابط شاد و پرباری تبدیل کند. قدردانی می تواند شما را بسیار سعادتمند و غنی سازد، بطوریکه پول مورد نیاز برای انجام کارهایی که مایل به انجامشان هستید، را به دست می آورید، سلامتی شما را افزایش می دهد و شادی زندگی شما را به سطحی ارتقا می دهد که قبلا هرگز تجربه نکرده اید. شکرگزاری و قدردانی، سرعت کار شما را افزایش می دهد، موفقیت تان را بیشتر می کند و می توانید به شغل و زندگی رویایی تان دست یابید.

در واقع قدردانی راهی است برای دستیابی به هر آنچه که می خواهید باشید، می خواهید انجام دهید یا می خواهید داشته باشید. قدرت جادویی قدردانی زندگی شما را طلایی می کند.

چرا امتحان نمی کنید؟

راندا برن

http://kanongarm.ir/

مشاوره آنلاین در کانون گرم https://t.me/kanongarm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *