چه کنیم که به همان میزان که عشق می ورزیم، عشق دریافت کنیم

چه کنیم که به همان میزان که عشق می ورزیم، عشق دریافت کنیم.

«مرتب در حال محبت کردن به نامزدم هستم، او از کار من خیلی خوشش میاد، اما بعضی اوقات این سؤال به ذهنم می رسد که اگر من به این اندازه بهش محبت نمی کردم، آیا اوبازم منو دوست داشت؟»

«همیشه این منم که بیشتر به او عشق می ورزم. آرزو دارم مردی را پیدا کنم که همان اندازه که من به او عشق می ورزم، او به من عشق بورزد، ولی واقعاً فکر نمی کنم چنین مردی وجود داشته باشد»

«احساس می کنم فقط این منم که از لحاظ عاطفی روی رابطه مان کار می کنم. اگه من این کار را نکنم، شوهرم نمیدونه چکار باید بکنه و توی زندگیمون بامشکل روبرومی شیم»

اینها اظهارات چند زن است . آیا شما هم تا به حال احساسی نظیر آنان داشته اید ؟

گرچه عشق ورزی اولین نمود عاشق شدن و دوست داشتن است ولی اگر به روش درست و اصولی و به اندازه نباشد می تواند به ضرر شما و رابطه عاشقانه تان باشد .

گاهی زن  آنقدر مشغول عشق ورزیدن است که لحظه ای تأمل نمی کند تا از خودش بپرسد، آیا خودش هم عوضی دریافت می کند یا نه؟ بالاخره یک روز  می بیند که  مردزندگیش هم از او عشق کافی می گیرد، اما در عشق ورزیدن و پس دادنش، چنگی بدل نمی زند و با این که اغلب اوقات مردش همراه اوست، اما احساس تنهایی می کند.

گاهی اوقات زن ها آنقدر غرق عشق ورزیدن می شوند و به یک مرد آنقدر توجه می کنند که او فکر می کند، عاشق زن شده است.در حالی که در واقع عاشق عشق ورزی زن شده است نه خود او . به همین دلیل است که زن  هیچ وقت احساس دوست داشته شدن نمی کند و در انتها  با احساس اجحاف و خیانت تنها  گذاشته می شود .

به همین دلیل این زن همواره  سر از روابط نامناسب در می آورد، چون ذهنش مرتباً مشغول این است که

آیا او دوستم دارد یا خیر؟ هرگز لحظه ای با خود نمی اندیشد که آیا من هم او را دوست دارم یا نه؟

دائماً نگران این است که، آیا آن مرد، مرا بهترین زن دنیا می داند یا خیر؟ به طوری که حتی لحظه ای تأمل نمی کند تا از خود بپرسد: آیا او به درد من می خورد یا نه؟

بنابراین روابط او با مردانی بوده که فقط عاشقشان بوده، اما دوستشان نداشته و در هیچ زمینه ای با هم به تفاهم نمی رسیده.این بدین معنی بودکه همه ی آن ها برای او مردانی نامناسب بودند، زیرا به احساس خودش نسبت به آن ها توجهی نمی کرد.

به مردان زندگیش فرصت نمی داد احساس واقعیشان را نسبت به وی بفهمند و ببینند، آیا واقعاً او را دوست دارند یا نه.چنان مشغول عشق ورزیدن می شد  که هیچ گاه فرصت و فضای کافی به آن ها نمی داد تا خودشان او را انتخاب کنند.

زن ها بدانند

این طبیعت مرد هاست

لازمه دوست داشتن شما این است که انتخابتان کرده باشند . یک زن نمی تواند مرد را مجبور به انتخاب و مجبور به دوست داشتن کند .و حتی اگر موفق به این کار هم شوید ، زودتر از آنچه فکرش را بکنید تنهایتان خواهد گذاشت .

نکته ای که دختران عصر ما از آن غافل شده اند .

 

مشاور آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *