زن ها خلاق هستند

زن ها خلاق هستند

خلاقیت در ذات وجودی زن به ودیعه گذاشته شده است . این قابلیت و توانایی در زمان مادر شدن به اوج خود می رسد ولی حتی اگر یک زن مادر هم نشده باشد، خلاقیت در همه ابعاد زندگی وی ظهور پیدا می کند . زن ها همانند کیمیا گران ، توان این را دارند که عادت و روزمرگی را به زیبایی و رکود و خستگی را به شکوفایی بدل کنند .

به ندرت اتفاق می افتد که زن به چیزی برخورد کند و نخواهد آن را بهبود و ارتقاء ببخشد ؛ حال چه تزیین اتاق یا روابط دوستان یا آرایش موهایشان باشد یا چیدن میز شام و ارتباط با نامزدشان یا بازاریابی و فروش محصولات شرکت باشد .

زن ها عاشق آن هستند که زیبایی ، ارتباط خوب و عشق بیافرینند. هنگامی که زن ها این مهم را انجام می دهند، حسی عمیقی از رضایت ، هدفمندی و موفقیت را در خود تجربه می کنند .

هنگامی که زن ها  آفرینش دارند، لحظاتی خاص می آفرینند و آن را با دیگران سهیم می شوند، موجب بهبود و ارتقاء شرایط و محیط می شوند، زیبایی می آفرینندو اطرافیان را شاد می کنند .

مرد ها ممکن است حتی از تجسم چنین صحنه هایی حالشان بد شود و زن ها را موجوداتی سطحی نگر و ظاهر بین تلقی می کنند . ولی آنچه زن ها می آفرینند نه سطحی نگری ست نه بیهودگی ؛ بلکه خلق زیبایی و آرامش است .

شاید به همین دلیل باشد که زن ها از خرید کردن لذت می برند حتی زمانی که عملا چیزی نمی خرند ، برای خلاقیت های بعدی خود تحقیق و برنامه ریزی می کنند . ممکن است مرد ها به راحتی نتوانند این موضوع را درک کنند .

این یکی از دلایلی است که زن ها دوست دارند فرصت ها و شکاف های زمانی را پر کنند و برای آنها برنامه داشته باشند . آنها دوست دارند برای  یک هفته بعد یا حتی ماه بعد برنامه ریزی منظمی داشته باشند ولی مرد ها نمی توانند علت این همه عجله را درک کنند .

آنها فکر می کنند زن ها با این کار می خواهند وقت مردشان را کنترل کنند، او را به قلاب بیاندازند تا بتوانند ریاست همه چیز را به عهده داشته باشند . در صورتیکه اینگونه نیست .

مرد ها  نمی توانند عمق لذت و هیجانی را که زن ها از برنامه ریزی برای روابط صمیمی شان تجربه می کنند ، حس  کنند . چرا که از نظر بیشتر مرد ها برنامه ریزی یک فعالیت احساسی یا عاطفی نیست . هنگامی که یک مرد به این کار دست میزند ، یک کار انجام می دهد و به جزئیات نظر دارد . او با این کار یک مورد از فهرست وظایفش را خط می زند و سپس به سراغ کار بعدی می رود .

در حالیکه برنامه ریزی برای زن ها کاری است برخاسته از عشق و ادامه دار . در واقع فرآیند برنامه ریزی برای زن باریکه راهی است که از طریق آن عشق و از خود گذشتگی او به همراه خلاقیت به جریان می افتد .

زن ها با این کار به یک واقعه یا رویداد تولد می بخشند و آن را به فرصتی برای آرامش ، استراحت و ابراز عشق بدل می کنند و بدین ترتیب خود نیز خوشحال و راضی می شوند .

حال  خود تصور کنید اگر چنین فرصتی به یک زن از طرف مرد زندگیش داده نشود چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

https://telegram.me/kanongarm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *