خیانت به همسر با خانواده چه می کند؟

طرز فکر خطرناکی که امروزه در بین جوانان رواج پیدا کرده ، این است که با جنس مخالف هم می توان همانند دوستان هم جنس خود ارتباط برقرار نمود . اینکه  برای یک فرد ، همکار هم جنس و غیر هم جنس تفاوتی ندارد . اینکه ما فقط دوست هستیم . ما فقط همکار هستیم . در ابتدا شاید اینگونه باشد . ولی این افراد از قدرت غریزه که در وجود هر فردی چه زن و چه مرد نهفته است غافل اند و از نفوذ پنهانی آن غافل می شوند و زمانی به خود می آیند که از این ارتباط ساده چنان ضربه ای خورده اند که حتی تصورش را هم نمی کردند .

شما فکر می کنید تمام خیانتکاران با هدف خیانت به همسرشان وارد رابطه ای دیگر شده اند؟

نه ابداً ؛ خیانت معمولا از جایی شروع می شود که تصورش را هم نمی کنید. از یک درد دل ساده با همکارتان، دوست دوران مدرسه ،همسر دوست صمیمی و اول فکر می کنید چقدر خوب درکتان می کند،بعد فکر می کنید به عنوان یک انسان با او نزدیکی فکری دارید، به مرور دلتان می خواهد بیشتر با او صحبت کنید چون حرفهای او روی شما تاثیر دیگری دارد و فقط وقتی با او صحبت می کنید برایتان همه چیز خوب است حتی گاهی هیچ گله و شکایتی از همسرتان ندارید ولی برای دردودل با او از همسرتان شکایت می سازید.

غریزه و تمایلی که به جنس مخالف در وجود هر انسانی وجود دارد ، به طرز نامحسوسی شما را اندک اندک به هم نزدیک می کند . بعد یواش یواش دلتان می خواهد اورا بیشتر و طولانی تر  ببینید. شما فقط ظاهر اون فرد را می بینید . و می‌دانیم که ظاهر هر چیزی خوب و خوشایند است . یعنی مرتبا در حال مقایسه ظاهر اون فرد با همسر خود هستید . همسر شما برایتان ظاهر سازی نمی کند . او همیشه با شماست . بنابر این شما کل ظاهر و باطن او را می بینید . و به همین دلیل  در بیشتر اوقات همسرتان در این مقایسه بازنده است. همین باعث می شود روابط با همسر سرد و سرد تر شود، چون شما کسی را دارید که با او درد و دل کنید و برایش ناز کنید .دیگر حوصله همسرتان را نخواهید داشت و دیگر به آن راحتی که رابطه را آغاز کردید نمی توانید از آن خارج شوید. خیانت مثل جانوری خزنده و  بی‌صدا،  بی دعوت وارد زندگیتان می شود و همه ی آن را به خطر می اندازد.

پس همواره مراقب مرزهایتان باشید .

” این تصور واهی من با دیگران فرق دارم و در دام خیانت نمی افتم را دور بریزید “

میلیونها نفر با همین تصور اشتباه در همین دام افتاده اند…

مشاور آنلاین


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *