چگونه زن ها برای همسرشان مادری می کنند؟

اشتباه زن ها :

مادری کردن در حق مردان یکی از اشتباهات همسران است . مرد زندگی شما از شما انتظار ندارد که مادر وی باشید . ولی اگر این نقش را ایفا کنید او هم ممکن است نقش یک پسر بچه را به خوبی ایفا کند .

چگونه زن ها در حق مردها مادری می کنند؟

 

۱- در حق آن ها زیاده از حد مفید واقع شدن و انجام دادن کارهایی که می بایست خودشان انجام بدهند؛ مثلاً: به دنبال کلیدش میگردند. لباسهایش را پشت سرش جمع می کنند.

 

 

۲- راه انداختن بازی های کلامی با آنان، بازی حدس بزن، جهت بیرون کشیدن اطلاعات از آنان،

به او می گویند: گرسنه ای؟ دوست داری کمی آش برایت درست کنم، نه؟ برایت ماهی درست کنم؟ دسر چطور؟ با یه سوپ چطوری؟ زیاد جالب به نظر نمیاد؟ خب بذار فکر کنم. با یه ساندویچ گریل شده ی پنیر چطوری؟ اونم دوست نداری؟

 

.

۳- زن ها معمولاً  فکر می کنند ؛ مردها کم حافظه بوده و یا فراموش کار هستند و اطلاعاتی که می بایست خودشان به خاطر داشته باشند را به آن ها گوشزد می کنند: یادت باشد وقتی رسیدی زنگ بزنی. یادت نرود بچه را از کلاس  برسانی خانه. یادت باشد آشغال ها را دم در بگذاری! وقت دکترت یادت نرود!

 

.

۴-آن ها را نکوهش می کنند ، گویی بچه اند.

چطوری می توانی بدون ژاکت بیرون بروی؟ نمی بینی هوای بیرون سرده؟ چند بار باید بگویم قبل از این که بخوابیم چراغ ها را خاموش کن. صورت حساب های برق خیلی داره بالا میره. دیشب وقتی داشتی فوتبال تماشا می کردی، سه تا نوشابه و یک پیتزای بزرگ خوردی، عجیب نیست اگر دلت درد گرفته باشه.

 

.

۵ – به عهده گرفتن کارهایی که فکر می کنید نمی توانند بدرستی انجام بدهند.

همسرم نمی تونه خرید خوبی انجام بده برای همین خودم این کار رو می کنم .

 

.

۶- اصلاح کردن اشتباهاتشان و امر و نهی کردن به آن ها.

عزیزم اون طور که اینکلمه را در جمله به کار بردی،اشتباه بود.

چرا به مادرت زنگ نمی زنی بگی بچه ها مریض شدند و سرت خیلی شلوغه و برای یکشنبه ی دیگه نمی تونیم به اون سر بزنیم. هرچی گفتی این یکی را نگو که هفته ی پیشرفتیم و مادر منو دیدیم.

 

https://telegram.me/kanongarm

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *